Bu yıl 17.si gerçekleşen ‘’KEMAL SARAÇOĞLU KANSERLE SAVAŞ İÇİN AFİŞ VE SLOGAN YARIŞMASI’ 26 mart Pazartesi günü sonuçlandı.32 okulun katıldığı yarışmada Jüri üyeleri 1381 eseri değerlendirdi. Yarışmada hedeflenen özellikle genç nesilleri kanser konusunda bilinçlendirmek ve farkındalığı artırmak.Bu bağlamda okulumuzun da katıldığı bu yarışmada öğrencilerimiz büyük başarılar elde etti. Anasınıf, ilkokul 1-2-3-4 ve 5 inci sınıf katagorisinde toplam 18 öğrencimiz ödüle laik bulunmuştur.

Emeği geçen Öğretmenlerimiz.
Başak F.ERGÜDEN, Ayça AKARCAN, Laden EKER, Ülviye KARABAŞAK, Arzu ŞAFAKOĞULLARI, Selçuk YALOVALI ve Neriman ŞABAN.

Jüri Üyeleri:
Emel Samioğlu – Emekli Resim Öğretmeni , İnci Kansu – Emekli Resim Öğretmeni, Hüseyin Billur – Grafiker, Bedia Kale – Kültür Dairesi İkinci Derece Güzel Sanatlar Görevlisi, Görel Korol Sönmezer –Posta Dairesi Müdürlüğü Grafiker – Desinatör ve Gediz İnan – Vakıf Mütevelli Heyeti Üyesi
Dereceye girmeye hak kazananlar şöyle;


“Yarışmada Anasınıf Kategorisi:

  1. Heran Paşa – Yakın Doğu Anaokulu.
  2. Yavuz Kerem Kasımoğlu–Yakın Doğu Anaokulu.
  3. Nilda Değirmencioğlu– Yakın Doğu Anaokulu.
  4. Sude Kırmızı – Yakın Doğu Anaokulu .

Anasınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

  • Sophia Kayra Greaves– Yakın Doğu Anaokulu.
  • Ada Türker – Yakın Doğu Anaokulu.
  • Lavin Akpolat – Yakın Doğu Anaokulu.
  • Sevim Meri Erkmen– Yakın Doğu Anaokulu.

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi:

  1. Uğur Pırnaz – Gönyeli İlkokulu
  2. Ata Samioğlu – Yakın Doğu İlkokulu
  3. Sayra Özlemler –Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

  • Suna Çiçek – Kıbrıs Final Okulları.
  • Demir Denyalı–Yakın Doğu İlkokulu.
  • Rüzgar Uçaner – Yakın Doğu İlkokulu.
  • Lal Eledağ– Doğa Akdeniz Doğa İlkokulu.
  • Elif Kaplan – Yakın Doğu İlkokulu.
  • Emre Çelebi – Yakın Doğu İlkokulu.

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi:

  1. Dila Alpal – Yakın Doğu İlkokulu.
  2. Asya Uluca – Yakın Doğu İlkokulu.
  3. Hayriye Aydın – Yakın Doğu İlkoku.
  4. Emir Mergalimov – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu.

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:

  • Derin Sultan Barut– TED Kuzey Kıbrıs Koleji .
  • Osman Özgey– Yakın Doğu İlkokulu.
  • Alp Ratip – Yakın Doğu İlkokulu.