Bu sınav benim için gerçekten yararlı. İngilizce seviyem oldukça gelişti. Günlük dilin İngilizce olduğu yabancı bir ülkede yaşamam ve İngilizcenin ana dilim olmaması sebebiyle, sınav hazırlıkları sayesinde günlük yaşam benim için artık çok daha kolay.
Gisela Raab, Cambridge English: First for Schools adayı, Almanya

Ah, prestijli Cambridge English sertifikasına sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz.
Germaine Teh Jhee Wei, Cambridge English: Young Learners adayı, Tayland

Bir Cambridge English sınavı için hazırlanmak öğrenciler için son derece motive edici.
Mark Thomas, İngilizce Öğretmeni, VHS Berlin-Pankow, Almanya

Okuldan mezun olduktan sonra ABD’ye gitmek istediğim için Cambridge English: Preliminary sınavına girmeye karar verdim. Ve bu sınavın kariyerim için faydalı olduğunu düşünüyorum.
Daniel Butz, Cambridge English: Preliminary adayı, Almanya

Öğrencileri, adım adım ve güvenli bir sınıf ortamında erken yaştan itibaren Cambridge sınavlarına hazırlamak, gelecekte tüm seviyelerde başarılı olmalarını sağlayacaktır. Kısa süre içinde, bunu yapabildiklerini görecek ve bir sonraki sınavı heyecanla bekleyeceklerdir.
Luciane Calcara, Colégio Farroupilha, Porto Alegre, Brezilya

Öğrencilere uluslararası dil sınavları hakkında bilgi edinme ve uluslararası kriterlerde değerlendirilme fırsatını vermenin önemli olduğunu düşündüğüm için öğrencilerimi Cambridge English: Key sınavına hazırlamaya karar verdim.
Francesca Maria Loreti, İngilizce Öğretmeni, İtalya

Cambridge English: Young Learners sınavı, geleneksel İngilizce öğretme yöntemini değiştirmiştir. “Çok daha ilgi çekici bir hale geldi…”
Savita Travis, Chennai Public School, Hindistan

Görevler yaşlara uygun ve öğrencilerin değerlendirildiklerini unutmalarına neden olacak kadar eğlenceli. En önemlisi, öğrenciler, sınavlara hazırlanırken gerçek yaşama dayanan iletişim becerilerini geliştirebilir. Bunun, Cambridge English: Young Learners sınavını üstün kılan nitelik olduğunu düşünüyorum.
Ji Young Kim, İngilizce Öğretmeni, Güney Kore

Söz konusu öğrencilerin davranışlarını değiştirmek olduğunda, birçoğunun molalar sırasında uygulamalı sınav yapmayı teklif ettiğini söylemem gerek. Bunun için hazır olmak istiyorlar. Bunun ne kadar önemli olduğunu anlamaya başladılar;
Mina Akladios, Centre Exams Manager, Mission laïque française Okulu, İskenderiye, Mısır

Bir Cambridge sertifikasına sahip olmak, ebeveynlerin kendileriyle gurur duymasını sağlamakta olup öğrenciler için bir motivasyon kaynağıdır. Öğrencilerin İngilizce yeterliklerini doğru bir şekilde değerlendiren, uluslararası düzeyde tanınmış standartlarla bağlantılı olmaları nedeniyle, Cambridge English sınavlarını uygulamayı tercih ediyoruz.
Dr. Mohammad Qassem Saefan, English Department Supervisor, Abu Baker Asdeeq Independent Secondary School, Katar