26 Ocak 1960 yılında Gazimağusa’da doğdu. İlkokulu; Gazimağusa Gazi İlkokulu, ortaokul ve liseyi ise Gazimağusa Namık Kemal Lisesi’nde bitirdi. Kıbrıs Türk Öğretmen Koleji’nden 22.06.1981 tarihinde mezun oldu.

04.08.1981 tarihinde 4. Dönem Yedek Subay celbi ile askerlik görevini; 22.01.1983 tarihinde tamamladı.

03 Mart 1983 tarihinde Tuzluca İlkokulu’nda İlkokul Öğretmeni olarak meslek hayatına başladı. Sırası ile Şht. Hüseyin Akil İlkokulu’nda, Canbulat İlkokulu’nda Gazi İlkokulu’nda birleştirilmiş sınıflar dahil, 3, 4, ve 5. Sınıflarda sınıf öğretmenliği görevi yaptı.

17 Şubat 1992 tarihinde Büyükkonuk İlkokulu’na Başöğretmen olarak atandı. Daha sonra Dörtyol İlkokulu’nda Başöğretmen olarak görev yaptı.

15.02.1996 tarihinde Şht. Osman Ahmet İlkokulu’na İlkokul Müdürü olarak atandı. Karakol İlkokulu’nda Müdürlük görevi yaptıktan sonra 16 Eylül 2003 tarihi itibarı ile İlköğretim Dairesi Müdür Muavini görevinde bulundu. 17 Eylül 2009 tarihinde emekliye ayrıldı.

Yıllar içinde mesleği ile ilgili Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu tüm hizmetiçi eğitim seminerlerine katıldı. Bilgisayar semineri, Stres Yönetimi Seminerleri ve yöneticilikle ilgili seminerlere katıldı. Eylül 2009 tarihinde emekli oldu.

Evli, bir kız ve bir erkek olmak üzere iki çocuk sahibidir.

Üç yıldan beri Yakın Doğu İlkokulu’nda sınıf öğretmenliği görevinde bulunmaktadır.