Takımlarımız ve Çocuk Kulüplerimiz
Spor Takımlarımız
2019-2020 Okul Takımları
2019- 2020 15 Kasım Cumhuriyet Koşuları Erkek Takımı 1.'si

Üst – Sıra: Baran K., Baran, Erol, Efe - Alt Sıra: Hasan, Aral, Mehmet, Kaya, Hasan

2019- 2020 15 Kasım Cumhuriyet Koşuları Kız Takımı 1.'si
Üst Sıra: Derin, Deniz, Balkız – Alt Sıra: Lal, Nazenin, Lavin Irmak
2019- 2020 15 Kasım Cumhuriyet Koşuları 1000m 1.si
1000m 1.’si: Mehmet Akif ÖZTÜRK - 1000m 3.’sü: Baran KUTSAY
2019- 2020 27 Aralık Atatürk Koşuları Erkek Takımı 2.’si

Üst Sıra: Baran, Erol – Alt Sıra: Hasan, Mehmet, Aral, Baran

2019- 2020 27 Aralık Atatürk Koşuları Kız Takımı 2.’si
Üst Sıra: Deniz, Derin, Balkız – Alt Sıra: Lal, Nazenin, Irmak
2019- 2020 27 Aralık Atatürk Koşuları 800m Kızlar 1.’si
800m Kızlar 1.’si: Derin ANTER
2019- 2020 27 Aralık Atatürk Koşuları 1000m 2.si
1000m 2.’si: Mehmet Akif ÖZTÜRK
2019 - 2020 Basketbol Erkek Takımımız
Erkek basketbol takımımız yapmış olduğu tüm müsabakaları kazanarak, üstün bir başarı göstermiştir.
Üst Sıra: İlhan, Mert, Enis, Toprak, Baran – Alt Sıra: Erk, Aral, Ener, Mehmet A., Baran, Mehmet Y.
2019 - 2020 Futbol Erkek Takımımız
Erkek futbol takımımız güzel bir performans sergileyerek çeyrek finale çıkma başarısı göstermiştir..
Üst Sıra: Umut, Hasan, Kaya, Ural, Besim, Baran, Mehmet, Kemal, Demir - Alt Sıra : Kanel, Tokay, Fikret, Cem, Hüseyin, Kaya, Erol, Buğra, Berk
2018-2019 Okul Takımları
2018 – 2019 KKTC Yüzme Kız Takımı Şampiyonu
2018 – 2019 KKTC Yüzme Erkek Takımı Şampiyonu
2018 – 2019 KKTC Badminton Kız Takımı Şampiyonu
2018 – 2019 KKTC Badminton Erkek Takımı Şampiyonu
2018 – 2019 KKTC Masa Tenisi Erkek Takımı Şampiyonu
2018 – 2019 KKTC Tenis Erkek Takımı 2.'si
2018 – 2019 15 Kasım Cumhuriyet Koşuları Erkek Takımı 1.'si
2018 – 2019 KKTC Masa Tenisi Kız Takımı 3.'sü
2018 – 2019 Lefkoşa Bölgesi Atletizm Kız Takımı 1.'si
2018 – 2019 Lefkoşa Bölgesi Atletizm Erkek Takımı 2.'si
2018 – 2019 27 Aralık Atatürk Koşuları Kız ve Erkek Takımı 2.'si
2018 – 2019 Yakın Doğu İlkokulu Erkek Basketbol Takımımız
2018 – 2019 Yakın Doğu İlkokulu Kız Basketbol Takımımız
2017-2018 Okul Takımları
Atletizm Kız-Erkek Takımı
27 Aralık Atatürk Koşuları Kız - Erkek Takımı
2016-2017 Okul Takımları

Masa Tenisi Erkek Takımı
Hentbol Erkek Takımı
Teniz Kız-Erkek Takımı
Atletizm Kız Takımı
15 Kasım Cumhuriyet Koşuları Kız Erkek Takımı
27 Aralık Atatürk Koşuları Kız ve Erkek Takımı
Masa Tenisi Kız Takımı
Basketbol Erkek Takımı
Basketbol Kız Takımı
Yüzme Kız-Erkek Takımı
Badminton Kız Takımı
Badminton Erkek Takımı

2015-2016 Okul Takımları

2015-2016 Basketbol Erkek Takımı 1.'si
2015-2016 Basketbol Kız Takımı 4.'sü
2015-2016 Cumhuriyet Koşuları Erkek Koşu Takımı 1.'si
2015-16 Cumhuriyet Koşuları Kız Takımı 2.'si
2015-2016 Badminton Erkek Takımı 1.'si
2015-2016 Badminton Kız Takımı 2.'si
2015-2016 Tenis Kız Takımı 2.'si
2015-2016 Tenis Erkek Takımı 1.'si
2015-2016 Lefkoşa Bölgesi Atletizm Erkek Takımı 1.'si
2015-2016 Lefkoşa Bölgesi Atletizm Kız Takımı 2.'si
2015-2016 Yüzme Kız Takımı 1.'si