Kadro
Ertan ALİGÜLLÜ
- Yakın Doğu Okulları İlköğretim Eğitimi Başkanı
Şaziye KATİPOĞLU
- Baş Muavin
Deniz ÖZKAN
- Müdür Muavini
Fatma COŞAR
- Müdür Muavini
Vedia USLU
- Müdür Muavini
Aytekin ZEKAİ
- İdari Koordinatör
Adnan ÇUKURCA
- Sınıf Öğretmeni
Ahmet İMRALI
- Sınıf Öğretmeni
Algen YENGİN
- Sınıf Öğretmeni
Aslı TUĞALAN
- Sınıf Öğretmeni
Ayça KANARA
- Sınıf Öğretmeni
Ayşe BAYRAKTAR
- Sınıf Öğretmeni
Ayşe Ü. Güvenler
- Sınıf Öğretmeni
Ayşegül ACAR
- Sınıf Öğretmeni
Betül KAHVECİ
- Sınıf Öğretmeni
Bühem HASTUNÇ
- Sınıf Öğretmeni
Cansu BORA
- Sınıf Öğretmeni
Demet Önder MİRALAY
- Sınıf Öğretmeni
Elmaz MURATLAR
- Sınıf Öğretmeni
Emine AVCI ÇAKIR
- Sınıf Öğretmeni
Emine DİNÇ
- Sınıf Öğretmeni
Gamze ORMANCI
- Sınıf Öğretmeni
Gülbin TURHAN
- Sınıf Öğretmeni
Havva KARŞILI
- Sınıf Öğretmeni
Heran AKARTÜRK
- Sınıf Öğretmeni
Hüseyin KOZOK
- Sınıf Öğretmeni
Hüseyin RAKİBET
- Sınıf Öğretmeni
İpek SALMANAY
- Sınıf Öğretmeni
Irmak KUDRUZA
- Sınıf Öğretmeni
İsmet HACET
- Sınıf Öğretmeni
Kübra Yastı TAŞKAN
- Sınıf Öğretmeni
Mehmet KASABALI
- Sınıf Öğretmeni
Mehmet SAYLAN
- Sınıf Öğretmeni
Melike MAVİOĞLU
- Sınıf Öğretmeni
Melisa HAVALI
- Sınıf Öğretmeni
Milhan GÖKTEPE
- Sınıf Öğretmeni
Mine KARAHÜSEYİN
- Sınıf Öğretmeni
Mustafa UĞURTAŞ
- Sınıf Öğretmeni
Nagihan ZAMUR
- Sınıf Öğretmeni
Narin BALCI
- Sınıf Öğretmeni
Nebile SÖNMEZLER
- Sınıf Öğretmeni
Nedime Özgül EROL
- Sınıf Öğretmeni
Neşe BAĞBAL
- Sınıf Öğretmeni
Özen PARSEL
- Sınıf Öğretmeni
Özlem KATRİN
- Sınıf Öğretmeni
Sedef AŞIKZADELER
- Sınıf Öğretmeni
Sevgi KARAYEL
- Sınıf Öğretmeni
Sevim İNCE
- Sınıf Öğretmeni
Sevim Serin
- Sınıf Öğretmeni
Sinem EĞİTMEN GÜMÜŞOK
- Sınıf Öğretmeni
Sonuç KIZMAZOĞLU
- Sınıf Öğretmeni
Şule GÜNBAY
- Sınıf Öğretmeni
Veli HASOĞLU
- Sınıf Öğretmeni
Zeliş SOR
- Sınıf Öğretmeni
Zühre BLADANLI
- Sınıf Öğretmeni
Zülal TOSUN
- Sınıf Öğretmeni
Claire RHEINART
- Fransızca Genel Koordinatörü
Layka AHMET
- İngilizce Genel Koordinatör
Nazar ERTÜNGÜ (Miss Ann)
- 1. ve 2. Sınıf İngilizce Matematik
Nebile UFUK (Miss Nelly)
- 3. Sınıf İngilizce Matematik
İpek ALEMDAR AKÇA (Miss Vicky)
- 4. ve 5. Sınıf İngilizce Matematik
Berkay ÖNEL
- İngilizce
Büşra KIZILTOPRAK
- İngilizce
Ceyda AKSAY
- İngilizce
Dalga DERAT (Miss Wave)
- İngilizce
Derya ESEV (Miss Debbie)
- İngilizce
Erbil DENİZCİ
- İngilizce
Figen ÜNLER GÜL (Miss Rose)
- İngilizce
Filiz ÜNLER DENYALI (Miss Crystal)
- İngilizce
Güliz HÜDAOĞLU (Miss Liz)
- İngilizce
Hafıza TAHİRA
- İngilizce
Hıfsiye SELÇUKLU (Miss Linda)
- İngilizce
Huriye CAMBAZOĞLU (Miss Holly)
- İngilizce
İlknur ÖMÜRLÜ (Miss Iris)
- İngilizce
İpek DENİZCİ (Miss Lucy)
- İngilizce
Lale Medi CANDANAL (Miss Leah)
- İngilizce
Mariead Harrison
- İngilizce
Maryam ASHFAG
- İngilizce
Melahat AYRANCIOĞLU (Miss Mel)
- İngilizce
Melis SAÇAR (Miss Daisy)
- İngilizce
Mine ULAŞ (Miss Millie)
- İngilizce
Pervin AKTEKİN (Miss Perry)
- İngilizce
Petül ARAL (Miss Jade)
- İngilizce
Rüstam HAIDOV (Mr. Robert)
- İngilizce
Ghazaleh VALIZADEH
- İngilizce Öğretmenliği
Laden ÇİMENDAĞ
- İngilizce Öğretmenliği
Ayten MULLA (Miss Alison)
- İngilizce Fen Laboratuvar
Mert EFEKAN
- İngilizce Fen
Şengül YORGANCIOĞLU
- İngilizce Fen
Asya KÖSE
- Fransızca
Dila BÜYÜKEL
- Fransızca
Hazal GALİP
- Fransızca
Işın PARALİK
- Fransızca
Sedef DENİZALP
- Fransızca
Selda ERCAN
- Fransızca
Tanya UMUT
- Fransızca
Çiğdem ALASYA
- PDR (Bölüm Sorumlusu)
Duygu AKPOLAT
- PDR
Yağmur SARPER
- PDR
Emine KUMSER
- Özel Eğitim
Mehmet SAKARYA
- Müzik (Bölüm Sorumlusu)
Kartal TUNÇ
- Müzik
Nejla EGEMEN
- Müzik
Refika ANDAY
- Müzik
Reyhan YALOVALI
- Müzik
Emre PERÇİNCİ
- B.E. ve Spor
Gönül ÇELİKER
- B.E. ve Spor
Hasan Basri AYDOĞAN
- B.E. ve Spor
İmren ÇETİNKAYA
- B.E. ve Spor
Seral YANIKER
- B.E. ve Spor
Vildan DALYAN
- B.E. ve Spor
Ayça AKARCAN
- Görsel Sanatlar
Laden EKER
- Görsel Sanatlar
Nihan METTİ
- Görsel Sanatlar
Tılsım DEMİROĞLU
- Görsel Sanatlar
Ülviye KARABAŞAK
- Görsel Sanatlar
Selda TEZER
- ICT (Bölüm Sorumlusu)
Duran GÖZÜGÜZEL
- ICT
Gülhan BENGİHAN
- ICT
Hatik KIZMAZOĞLU
- ICT
İmge Saraçoğlu KIRPALA
- ICT