Veli – Öğretmen Görüşme Saatleri

1. Sınıf Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Neşe BAĞBAL 1/A Çarşamba 09:45 - 11:05
Şule GÜNBAY 1/B Pazartesi 12:45 - 13:45
Havva AKTÜL 1/C Çarşamba 09:45 - 11:05
Melike MAVİOĞLU 1/D Salı 14:00 - 15:45
Emine AVCI ÇAKIR 1/E Salı 14:00 - 15:45
Mürüde ENİNANÇ 1/F Çarşamba 09:45 - 11:05
Melek ZORBA 1/G Çarşamba 09:45 - 11:05
Sonuç KIZMAZOĞLU 1/H Salı 14:00 - 15:45
Sedef AŞIKZADELER 1/K Salı 09:45 - 11:05
Sevgi KARAYEL 1/L Salı 09:45 - 11:05
2. Sınıf Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Sibel YILMAZ 2/A Pazartesi 12:45 - 13:45
Sema TEMEL 2/B Pazartesi 12:45 - 13:45
Keziban ÖGE 2/C Cuma 09:45 - 11:05
Ayşe BAYRAKTAR 2/D Çarşamba 09:45 - 11:05
Duygu YENİGELEN 2/E Pazartesi 09:45 - 11:05
Utku GÜRDAL 2/F Çarşamba 10:25 - 12:00
Özen PARSEL 2/G Cuma 10:25 - 12:00
Milhan GÖKTEPE 2/H Salı 12:45 - 13:45
Çelen ÖZSOY 2/K Çarşamba 09:45 - 11:05
3. Sınıf Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Bühem HASTUNÇ 3/A Pazartesi 11:20 - 12:30
Nedime ÖZGÜL EROL 3/B Cuma 10:25 - 12:00
Emine DİNÇ 3/C Cuma 11:20 - 12:30
Gülden SEMAVİ 3/D Pazartesi 11:20 - 12:30
Narin BALCI 3/E Pazartesi 11:20 - 12:30
Ayşe Ü. GÜVENLER 3/F Salı 11:20 - 12:30
Heran AKARTÜRK 3/G Çarşamba 09:45 - 11:05
Fatoş TATLISULU 3/H Salı 11:20 - 12:30
4. Sınıf Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Müjde ALDAĞ 4/A Çarşamba 11:20 - 12:30
Elmaz MURATLAR 4/B Pazartesi 11:20 - 12:30
Zühre BLADANLI 4/C Salı 11:20 - 12:30
Fatma COŞAR 4/D Pazartesi 11:20 - 12:30
Gülin YÜKSEL 4/E Salı 11:20 - 12:30
Gizem YEŞİLYURT DAVULCU 4/F Salı 09:45 - 11:05
Mehmet TEMEL 4/G Pazartesi 11:20 - 12:30
5. Sınıf Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Aysel SANIL 5/A Pazartesi 11:20 - 12:30
Tezer AKANSOY 5/B Çarşamba 11:20 - 12:30
Zülâl TOSUN 5/C Çarşamba 09:45 - 11:05
Hüseyin KOZOK 5/D Salı 14:00 - 15:45
Vedia USLU 5/E Salı 11:20 - 12:30
Burhan GÜRDAL 5/F Perşembe 14:00 - 15:45
Alev ARSAL 5/G Salı 11:20 - 12:30
Hüseyin OKER 5/H Perşembe 14:00 - 15:45
İngilizce Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Layika AHMET (Miss Kelly) Bölüm Başkanı
Hıfsiye SELÇUKLU (Miss Linda) 1/A - 2/K Cuma 14:00 - 15:00
Ülviye ERTEPINAR (Miss Julie) 1/B - 2/A Salı 11:20 - 12:30
Bilgen OKUT (Miss Kate) 1/C - 2/F Pazartesi 14:45 - 15:45
Petül ARAL (Miss Jade) 1/D - 3/D Çarşamba 08:10 - 09:30
Serap ÖZAKAN (Miss Sarah) 1/E - 3/C Salı 09:45 - 10:25
Figen ÜNLER GÜL (Miss Rose) 1/F - 2/C Salı 09:45 - 10:25
Melis SAÇAR (Miss Daisy) 1/G - 2/D Salı 11:20 - 12:00
Lale MEDİ CANDANAL (Miss Leah) 1/H - 2/E Perşembe 10:25 - 11:05
Lerzan E. PELİT (Miss Ellen) 1/K - 2/G Pazartesi 14:45 - 15:45
Filiz ÜNLER DENYALI (Miss Crystal) 1/L - 2/H Salı 10:25 - 11:05
İlknur ÖMÜRLÜ (Miss Iris) 2/B - 5/C Çarşamba 08:10 - 08:50
Dalga DERAT (Miss Wave) 3/A - 4/B Perşembe 08:10 - 08:50
Ayşe TAZE ARSLAN (Miss Ashley) 3/B - 5/E Çarşamba 08:10 - 09:30
Huriye CAMBAZOĞLU (Miss Holly) 3/E - 4/E Perşembe 11:20 - 12:30
Müjde DİKENGİL (Miss Lucy) 3/F - 4/A Salı 10:25 - 12:00
Berna BAYAR (Miss Grace) 3/G - 5/D Çarşamba 08:10 - 09:30
Derya ESEV (Miss Debbie) 3/H - 5/G Perşembe 11:20 - 12:30
Güliz HÜDAOĞLU (Miss Liz) 4/C - 5/H Perşembe 08:10 - 09:30
Pervin AKTEKİN (Miss Perry) 4/D - 5/B Perşembe 08:10 - 09:30
Mine ULAŞ (Miss Millie) 4/F - 5/A Perşembe 08:10 - 09:30
Esra Ö. MELEK (Miss Angel) 4/G - 5/F Perşembe 08:10 - 09:30
Melahat AYRANCIOĞLU (Miss Mel) Grup Çalışma Perşembe 08:10 - 09:30
Fransızca Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Jonathan ESQUERRE Bölüm Sorumlusu
Dayan LÜTFÜOĞLU Fransızca Perşembe 08:10 - 09:30
Gamze NURÇİN Fransızca Perşembe 08:10 - 09:30
Fen ve Teknoloji, İngilizce Matematik, İngilizce Fen Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Ahmet ERGÜVEN Fen ve Teknoloji Cuma 08:10 - 09:30
Ahmet İMRALI (Mr Matt) İngilizce Matematik Cuma 08:10 - 09:30
Özlem KATRİN (Miss Catherine) İngilizce Matematik Cuma 08:10 - 09:30
Nazar ERTÜNGÜ (Miss Anne) İngilizce Matematik Cuma 08:10 - 09:30
Ebru ÇELİK (Miss Rue) İngilizce Fen Salı 08:10 - 09:30
Meliha Taçoy OZA (Miss Melinda) İngilizce Fen Salı 08:10 - 09:30
Bilin DAVUT (Miss Violet) İngilizce Fen Salı 08:10 - 09:30
ICT Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Selda TEZER Bölüm Sorumlusu Çarşamba 08:10 - 09:30
Duran G. ERDEN ICT Salı 08:10 - 09:30
Zeliş SOR ICT Cuma 10:25 - 12:00
Havva KARŞILI ICT Çarşamba 08:10 - 09:30
Gülhan BENGİHAN ICT Salı 08:10 - 09:30
Dr. Fatih SOYKAN ICT Cuma 10:25 - 12:00
Görsel Sanatlar Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Selçuk YALOVALI Bölüm Sorumlusu Cuma 08:10 - 09:30
Arzu ŞAFAKOĞULLARI Görsel Sanatlar Perşembe 15:00 - 15:45
Ülviye KARABAŞAK Görsel Sanatlar Çarşamba 08:10 - 09:30
Laden EKER Görsel Sanatlar Salı 08:10 - 09:30
Ayça AKARCAN Görsel Sanatlar Perşembe 15:00 - 15:45
Hülya ESKİCİ Görsel Sanatlar Çarşamba 08:10 - 09:30
Gülşen ŞAFAKLI Görsel Sanatlar Salı 14:45 - 15:45
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Aytekin ZEKAİ Bölüm Sorumlusu Perşembe 14:45 - 15:45
Denizhan GÜNHAN B.E. ve Spor Çarşamba 09:45 - 11:05
Seral YANIKER B.E. ve Spor Perşembe 14:45 - 15:45
Hasan Basri AYDOĞAN B.E. ve Spor Pazartesi 09:45 - 11:05
Gönül ÇELİKER B.E. ve Spor Perşembe 09:45 - 11:05
Vildan DALYAN B.E. ve Spor Çarşamba 09:45 -11:05
İmren ÇETİNKAYA B.E. ve Spor Perşembe 09:45 -11:05
Emre PERÇİNCİ B.E. ve Spor Perşembe 09:45 -11:05
Müzik Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Mehmet SAKARYA Bölüm Sorumlusu Pazartesi 14:45 - 15:45
Reyhan YALOVALI Müzik Salı 08:10 - 09:30
Seniha ÖZYAŞA Müzik Pazartesi 14:45 - 15:45
Refika ANDAY Müzik Salı 08:10 - 09:30
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ile Özel Eğitim Öğretmenleri Gruplar Gün Görüşme Saatleri
Çiğdem Arsun ALASYA PDR (Bölüm Sorumlusu) Salı 08:10 - 09:30
Yağmur SARPER PDR Salı 08:10 - 09:30
Duygu AKPOLAT PDR Salı 08:10 - 09:30
Ayten DİNÇ PDR Çarşamba 08:10 - 09:30
Jale DİNÇELLER PDR Perşembe 08:10 - 09:30
Emine KUMSER Özel Eğitim Pazartesi 14:45 - 15:45
Nursel ALTINIŞIK Özel Eğitim Perşembe 12:45 - 13:45