Staff
Ertan ALİGÜLLÜ
- Head of Primary Education
- Principle
Şaziye KATİPOĞLU
- Deputy Head
Deniz ÖZKAN
- Assistant Head
Fatma COŞAR
- Assistant Head
Vedia USLU
- Assistant Head
Aytekin ZEKAİ
- İdari Koordinatör
Adnan ÇUKURCA
- Sınıf Öğretmeni
Ahmet İMRALI
- Sınıf Öğretmeni
Algen YENGİN
- Sınıf Öğretmeni
Ayça KANARA
- Sınıf Öğretmeni
Ayşe BAYRAKTAR
- Sınıf Öğretmeni
Ayşe Ü. Güvenler
- Sınıf Öğretmeni
Ayşegül ACAR
- Sınıf Öğretmeni
Betül KAHVECİ
- Sınıf Öğretmeni
Bühem HASTUNÇ
- Sınıf Öğretmeni
Cansu BORA
- Sınıf Öğretmeni
Demet Önder MİRALAY
- Sınıf Öğretmeni
Elmaz MURATLAR
- Sınıf Öğretmeni
Emine AVCI ÇAKIR
- Sınıf Öğretmeni
Emine DİNÇ
- Sınıf Öğretmeni
Gamze ORMANCI
- Sınıf Öğretmeni
Gülbin TURHAN
- Sınıf Öğretmeni
Havva KARŞILI
- Sınıf Öğretmeni
Heran AKARTÜRK
- Sınıf Öğretmeni
Hüseyin KOZOK
- Sınıf Öğretmeni
Hüseyin RAKİBET
- Sınıf Öğretmeni
İpek SALMANAY
- Sınıf Öğretmeni
Irmak KUDRUZA
- Sınıf Öğretmeni
İsmet HACET
- Sınıf Öğretmeni
Mehmet KASABALI
- Sınıf Öğretmeni
Mehmet SAYLAN
- Sınıf Öğretmeni
Melike MAVİOĞLU
- Sınıf Öğretmeni
Melisa HAVALI
- Sınıf Öğretmeni
Milhan GÖKTEPE
- Sınıf Öğretmeni
Mine KARAHÜSEYİN
- Sınıf Öğretmeni
Mustafa UĞURTAŞ
- Sınıf Öğretmeni
Nagihan ZAMUR
- Sınıf Öğretmeni
Narin BALCI
- Sınıf Öğretmeni
Nebile SÖNMEZLER
- Sınıf Öğretmeni
Nedime Özgül EROL
- Sınıf Öğretmeni
Neşe BAĞBAL
- Sınıf Öğretmeni
Özen PARSEL
- Sınıf Öğretmeni
Özlem KATRİN
- Sınıf Öğretmeni
Sedef AŞIKZADELER
- Sınıf Öğretmeni
Sevgi KARAYEL
- Sınıf Öğretmeni
Sevim İNCE
- Sınıf Öğretmeni
Sevim Serin
- Sınıf Öğretmeni
Sinem EĞİTMEN GÜMÜŞOK
- Sınıf Öğretmeni
Sonuç KIZMAZOĞLU
- Sınıf Öğretmeni
Şule GÜNBAY
- Sınıf Öğretmeni
Veli HASOĞLU
- Sınıf Öğretmeni
Zeliş SOR
- Sınıf Öğretmeni
Zühre BLADANLI
- Sınıf Öğretmeni
Zülal TOSUN
- Sınıf Öğretmeni
Layka AHMET
- İngilizce Genel Koordinatör
Nazar ERTÜNGÜ (Miss Ann)
- 1. ve 2. Sınıf İngilizce Matematik
Nebile UFUK (Miss Nelly)
- 3. Sınıf İngilizce Matematik
İpek ALEMDAR AKÇA (Miss Vicky)
- 4. ve 5. Sınıf İngilizce Matematik
Büşra KIZILTOPRAK
- English
Dalga DERAT (Miss Wave)
- English
Derya ESEV (Miss Debbie)
- English
Erbil DENİZCİ
- English
Figen ÜNLER GÜL (Miss Rose)
- English
Filiz ÜNLER DENYALI (Miss Crystal)
- English
Güliz HÜDAOĞLU (Miss Liz)
- English
Hıfsiye SELÇUKLU (Miss Linda)
- English
Huriye CAMBAZOĞLU (Miss Holly)
- English
İlknur ÖMÜRLÜ (Miss Iris)
- English
İpek DENİZCİ (Miss Lucy)
- English
Lale Medi CANDANAL (Miss Leah)
- English
Melahat AYRANCIOĞLU (Miss Mel)
- English
Melis SAÇAR (Miss Daisy)
- English
Mine ULAŞ (Miss Millie)
- English
Pervin AKTEKİN (Miss Perry)
- English
Petül ARAL (Miss Jade)
- English
Rüstam HAIDOV (Mr. Robert)
- English
Ayten MULLA (Miss Alison)
- English Science LAB
Burcu ÜNLER (Miss Valerie)
- English Science
Şengül YORGANCIOĞLU
- English Science
Asya KÖSE
- French
Dila BÜYÜKEL
- French
Hazal GALİP
- French
Işın PARALİK
- French
Selda ERCAN
- French
Tanya UMUT
- French
Çiğdem ALASYA
- Psychological Counselling and Guidance (Head of Department)
Duygu AKPOLAT
- Psychological Counselling and Guidance
Yağmur SARPER
- Psychological Counselling and Guidance
Emine KUMSER
- Special Education
Mehmet SAKARYA
- Music - Head of Department
Refika ANDAY
- Music
Reyhan YALOVALI
- Music
Gönül ÇELİKER
- Physical Education and Sports
İmren ÇETİNKAYA
- Physical Education and Sports
Seral YANIKER
- Physical Education and Sports
Vildan DALYAN
- Physical Education and Sports
Ayça AKARCAN
- Visual Arts
Laden EKER
- Visual Arts
Ülviye KARABAŞAK
- Visual Arts
Selda TEZER
- ICT (Head of Department)
Gülhan BENGİHAN
- ICT
Hatik KIZMAZOĞLU
- ICT
İmge Saraçoğlu KIRPALA
- ICT
Claire RHEINART
- Fransızca Genel Koordinatörü
Hasan Basri AYDOĞAN
- Beden Eğitimi
Hafıza TAHİRA
- İngilizce Öğretmeni
Laden ÇİMENDAĞ
- İngilizce Öğretmeni
Mariead Harrison
- İngilizce Öğretmeni
Maryam ASHFAG
- İngilizce Öğretmeni
Nejla EGEMEN
- Müzik Öğretmeni
Nihan METTİ
- Görsel Sanatlar Öğretmeni
Tılsım DEMİROĞLU
- Görsel Sanatlar Öğretmeni