Turkish Programme
Bölüme Göre Ara
Fatma COŞAR
- School Principal
Zühre BLADANLI
- Assistant Head
Aytekin ZEKAİ
- İdari Koordinatör
Adnan ÇUKURCA
- Class Teacher
Algen YENGİN
- Class Teacher
Aslı TUĞALAN
- Class Teacher
Ayşe BAYRAKTAR
- Class Teacher
Bühem YAKUPOĞLU
- Class Teacher
Ekin Su YALYALI
- Class Teacher
Elmaz MURATLAR
- Class Teacher
Emine AVCI ÇAKIR
- Class Teacher
Emine DİNÇ
- Class Teacher
Esra YÜRÜN
- Class Teacher
Gülbin TURHAN
- Class Teacher
Gülin YÜKSEL
- Class Teacher
Havva KARŞILI
- Class Teacher
Heran AKARTÜRK
- Class Teacher
Hüseyin RAKİBET
- Class Teacher
İpek SALMANAY
- Class Teacher
Irmak KUDRUZA
- Class Teacher
Mehmet KASABALI
- Class Teacher
Mehmet SAYLAN
- Class Teacher
Melike MAVİOĞLU
- Class Teacher
Melis GÖKSU
- Class Teacher
Melisa HAVALI
- Class Teacher
Mustafa UĞURTAŞ
- Class Teacher
Nagihan ZAMUR
- Class Teacher
Narin BALCI
- Class Teacher
Nebile SÖNMEZER
- Class Teacher
Özen YALÇIN
- Class Teacher
Özlem KATRİN
- Class Teacher
Şafi ALPER
- Class Teacher
Sedef KILIÇ
- Class Teacher
Şerife Feyza ŞAHİN
- Class Teacher
Sinem EĞİTMEN GÜMÜŞOK
- Class Teacher
Sonuç KIZMAZOĞLU
- Class Teacher
Şule GÜNBAY
- Class Teacher
Veli HASOĞLU
- Class Teacher
Zeki ULUÖZ
- Class Teacher
Nazar ERTÜNGÜ
- 1. ve 2. Sınıf İngilizce Matematik
Nebile UFUK
- 3. Sınıf İngilizce Matematik
Ayten YANIKOĞLU
- English
Büşra KIZILTOPRAK
- English
Ceyda AKSAY
- English
Dalga DERAT
- English
Derya ESEV
- English
Dilahan TEZEL
- English
Dilhan DÖŞENCİ
- English
Emine GÜÇVEREN
- English
Esra NAZİK
- English
Figen ÜNLER GÜL
- English
Filiz ÜNLER DENYALI
- English
Güliz HÜDAOĞLU
- English
Huriye CAMBAZOĞLU
- English
İlknur ÖMÜRLÜ
- English
İpek DENİZCİ
- English
Laden ÇİMENDAĞ
- English
Lale Medi CANDANAL
- English
Melis SAÇAR
- English
Mine ULAŞ
- English
Özel ÖZÇELİK
- English
Petül ARAL
- English
Ayten MULLA
- English Science LAB
Ayşe KURTOĞLU
- French
Dila BÜYÜKEL
- French
Dilvin Ece GÖYŞEN
- French
Gamze NURÇİN
- French
Muazzez BİDAR
- French
Rana DURAK
- French
Selda ERCAN
- French
Tanya UMUT
- French
Çiğdem ALASYA
- Psychological Counselling and Guidance (Head of Department)
Duygu AKPOLAT
- Psychological Counselling and Guidance
Nursel ALTINIŞIK
- Psychological Counselling and Guidance
Pınar DİNÇER
- Psychological Counselling and Guidance
Yağmur SARPER
- Psychological Counselling and Guidance
Gülseren PALAZ
- Music
Kaya İNKAYA
- Music
Refika ANDAY
- Music
Reyhan YALOVALI
- Music
Seniha ÖZYAŞA
- Music
İmren ÇETİNKAYA
- Physical Education and Sports
Seral YANIKER
- Physical Education and Sports
Şerife TIBIK
- Physical Education and Sports
Vildan DALYAN
- Physical Education and Sports
Ayça AKARCAN
- Visual Arts
Laden EKER
- Visual Arts
Nihan METTİ
- Visual Arts
Tılsım DEMİROĞLU
- Visual Arts
Selda TEZER
- ICT (Head of Department)
Duran GÖZÜGÜZEL
- ICT
Gülhan BENGİHAN
- ICT
Hatik KIZMAZOĞLU
- ICT