Veli İletişim

Okulumuzda veli, öğretmen ve idare iletişimine çok büyük önem verilmektedir. Her  yeni eğitim öğretim yılı başlangıcında yaptığımız veli tanışma ve iletişim toplantımızla başlayan yakın veli iletişimimizi, yıl boyunca devam ettirmekteyiz.

Yıl boyunca Bilgi Yarışması, İngilizce Günü, Masal ve Şiir Okuma Etkinlikleri gibi veli katılımlı pek çok aktiviteler düzenlemekteyiz. Bu aktiviteler ve gösterilerimiz yardımıyla, hem öğrencilerimizin ilgi ve beceri alanlarını keşfetmelerine ve özgüvenlerini artırmalarına olanak sağlamakta, hem de okulumuz eğitim programının öğrencilerimize kattığı olumlu gelişmeleri velilerimizle bir araya gelerek izleme imkânına sahip olmaktayız.

Velilerimiz, öğretmenlerimiz veya öğrencimizin kendisinden gelen piskolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri yönündeki talepler ise, vakit kaybedilmeden sağlanmaktadır.

Arzu eden velilerimiz istedikleri zaman öğretmen veya idarecilerimizle iletişime geçip randevu alabilmekte ve her konudaki görüşlerini paylaşabilmektedirler.